26 Ekim 2014 Pazar

Son Zamanlarda Yaptığım Alışverişler (Matmazel Çanta, Kozmela, Mac)

Bu alışverişimi aslında kendime doğumgünü hediyesi olarak yaptım. İstek listemde olmayan birşeyler almak istedim çünkü onları zaten alacaktım. Şu an çok da ihtiyacım olmayan almasam da olur ama alsam çok mutlu olacağımı bildiğim şeyler aldım (nasıl bir cümle oldu ya!). 
 Önce topluca aldıklarıma bakalım.Matmazel'in çantalarını çok beğeniyorum. Çok kaliteli duruyorlar ayrıca fiyatları da uygun. Şu an sitede baya indirim var. Asıl aldığım çantayı koydukları gümüş çanta bile çok hoş.

İşte bu da çantam;
Nasıl çok şık durmuyor mu? Fiyatı da 59 TL. Kesinlikle klasik çanta almak istediğimde ilk baktığım yer burası olacak. Reklam gibi oldu ama vallahi değil=)

Bir diğer almasam da olur ama alsam mutlu olurum ürünü Sigma fırçalar oldu.


Sigma F40 ve F80. F40'ı bronzer uygulamak için kullandım sadece ve inanılmaz memnun kaldım. Diğerini hala kıyıp da kullanamıyorum. İkisini de biraz kullanayım ayrıntılı yazısı gelecek. Bu arada 2 adet Sigma fırça alana mini boy karıştırma fırçası hediyeydi onun fotoğrafını çekmeyi unutmuşum.

İkisine toplam 133 TL ödedim. Fırçalarımı Kozmela'dan aldım. Alışverişimde bir sıkıntı yaşamadım ama herkese bol bol gönderilen testerlar yine yoktu. Ayrıca benim kartıma taksit imkanı yoktu. Bu seferlik aldım ama bundan sonra bu benim için sıkıntı olabilir.

Veee artık benim de Mac'im var =))


İlk ürün meşhur Kinda Sexy ruj. Renk güzel duruyor ama benim dudağımda pek olmadı sanki. Sürünce ayılıp bayılmadım yani. Biraz daha kullanayım belki yorumum değişir. Fiyatı 55 TL.


 Diğer ürün ise Kinda tek başına gelmesin yanına ne alsam acaba deyip 1 saat düşündüğüm Rich Experience Eye Liner. 1 kez kullandım o yüzden pek birşey diyemeyeceğim ama rengi güzel. 59 TL.

Yalnız Mac alışverişimde şöyle bir sıkıntı yaşadım. ucretsizkargo dan yararlanamadım. Nedendir bilmem bir türlü kabul etmedi sistem. ucretsizkargo yazın deyip durdu öyle yazdığım halde. 5 TL de kargo ödedim yani. 

Yine de amacına ulaşarak beni mutlu eden bir alışveriş yapmış oldum. Sizin beğendiğiniz Mac rujları hangisi?

Sevgiyle Kalın!

1 yorum:

  1. Ben Russian Red'i çok seviyorum :) Aldıklarını güle güle kullan :)

    YanıtlaSil