5 Ağustos 2012 Pazar

ECZANEMİZDE.COM ALIŞVERİŞİ

    Evde özellikle kollarımı almak için , bu seti almayı çoktandır düşünüyordum. 5-6 aydır kullanıyorum bunu ve gerçekten etkisini gördüm. Artık daha geç çıkıyor ve seyrekleşti. Şimdi bu set ile daha kolay olacak. Bu konulara fazla girmeden burda kesiyorum=)
Set içeriği şöyle;

Roll-On Sir Ağda Isıtıcısı
- 1 adet Roll-On Sir Ağda Azulen (100ml)
- 1 adet Roll-On Sir Ağda Pudralı (100ml)
- 4 adet Tüy Azaltıcı Ağda Temizleme  Mendili
- 1 paket Ağda Bezi (10 Adet)
Fiyat:36 tl


Bu sefer tester istediğimi belirttim ve yannda bunlar geldi:)
1 günde siparişim elime ulaştı.


1 yorum:

 1. Değerli Müşterilerimiz,
  Son günlerde tarafımıza çokça sorulan bir konuda kafa karışıklığını gidermek adına bir kamuoyu açıklaması yapmak zorundayız.
  Konumuz numune (tester,testir…) gönderimi:
  Eczanemizde.com olarak sadece talep eden müşterilerimize numune gönderimi yapıyoruz. Lütfen sipariş notunuzda numune talebinizi (hangi marka, hangi cilt tipi... ) gibi özellikleri le belirtiniz. Talep yaparken lütfen çok dar çerçeve de talepte bulunmayınız. Xx ürününün numunesi istiyorum yerine, y markasının kuru ciltler için ürünlerini istiyorum. Veya kuru ciltliyim numunelerinizden talep ediyorum….)
  Neden sadece talep eden müşterilerimize numune gönderiyoruz.
  Öncelikle firmalar düzenli olarak ve her ürünün numunesini tarafımıza düzenli olarak göndermiyor.
  İkinci olarak da her gün binlerce kargoya numuneleri bir düzen dahilinde tam da sizin istediğiniz şekilde eklememiz mümkün değil. (bir dönem bu şekilde yaptığımız gönderilerden sonra- bu kremde ne, bu ne işe yarıyor, ama benim cildim kuru.... türünden çok fazla şikayet telefonu aldık. Takdir edersiniz ki paketleme biriminde çalışan arkadaşlarımızın her ürünümüz hakkında bilgi sahibi olup her müşteriye uygun numuneyi göndermesi mümkün olmamaktadır.) Bu sebeple aldığınız denemek istediğiniz ürünlerin numunesi lütfen talep ediniz.
  Bununla beraber sadece numune taleplerini ne yazık ki karşılamamız mümkün değil. Çünkü eczanemizde.com olarak bu ürünlerin üreticisi veya distrübütörü değiliz. Sadece siparişlerinizin yanında numune gönderimi yapabilmekteyiz.
  Yine yukarıda belirttiğimiz sebeplerden dolayı numune talebinizi birebir karşılayacağımız ile ilgili bir taahhüt altına girmiş bulunmamaktayız. Numune gönderimi sadece stoklar dahilinde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla
  Eczanemizde.com
  444 3 110

  YanıtlaSil